KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767417
nr 1276 7417
Oidentifierad konstnär. Signerad. Kustklippor. Olja på duk, 40x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:44:15
300 kr